Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poznaj historię niezwykłego 23-latka, który 24h na dobę pomaga innym. I tak już od 10 lat! Dziś o godz. 20:25 tylko w TV Republika

EmaPob 9:00 20 maja 2017
Emilia Pobłocka i Przemek SzalińskiTelewizja Republika
Dziś o godz. 20:25 w programie "Gwiazdy w Republice" Emilia Pobłocka porozmawia z Przemkiem Szalińskim, założycielem Fundacji "Przemek Dzieciom". To niezwykła historia o chłopaku, który pierwszy koncert charytatywny zorganizował już w wieku 13 lat! Dziś ma 24 lata i ponad 10 letnie doświadczenie w pomaganiu innym. Na artystów działa jak magnez. Do współpracy zaprasza największe gwiazdy w Polsce, a wszystko po to, by pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom. Dziś w programie "Gwiazdy w Republice" - gwiazda dobroczynności, a także codzienny bohater - Przemek Szaliński.

Przemek Szaliński pomaga chorym dzieciom od 13 roku życia. Przez 10 lat zakupił sprzęt rehabilitacyjny dla potrzebujących, ufundował turnusy rehabilitacyjne, wyremontował i przystosował mieszkania do potrzeb chorych dzieci. Zorganizował kilkadziesiąt koncertów, aukcji, spotkań, wizyt w szpitalach dziecięcych, w których wzięli udział najpopularniejsi artyści.

 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze