Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pozew przeciwko TVN. Stacja pomówiła Jakimowicza o gwałt

IO 21:50 6 marca 2021
Jarosław Jakimowicz złożył do I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Warszawie pozew przeciw telewizji TVN. Fot. PAP/Leszek Szymański
Jarosław Jakimowicz pozwał telewizję TVN o ochronę dóbr osobistych za program, w którym został pomówiony o gwałt. Gwiazdor TVP Info w mediach społecznościowych opublikował fragment dokumentu, z którego wynika, że będzie domagał się od telewizji opublikowania oświadczenia w sprawie.
Wyemitowany program Uwaga!" telewizji TVN, poświęcony kwestii rzekomego gwałtu, którego ofiarą miała paść uczestniczka konkursu Miss Generation 2020. Do zdarzenia miało dojść w hotelu w Klimkach, pod Łukowem.
Jarosław Jakimowicz poinformował 6 marca za pośrednictwem mediów społecznościowych, że złożył do I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Warszawie pozew przeciwko telewizji TVN. Pismo datowane jest na 17 lutego. Wynika z niego, że TVN S.A. ma na własny koszt opublikować stosowne oświadczenie. Jego treści Jakimowicz nie przytoczył.

- Nie pozwolę na to, by ktoś szargał moje dobre imię. By ktoś kłamał na mój temat, pomawiał mnie, niszcząc w ten sposób moje życie, a przede wszystkim, życie moich bliskich – napisał Jakimowicz na Instagramie.

- Telewizja TVN realizując reportaż na mój temat, nie dołożyła choćby minimum staranności dziennikarskiej. Oparła swoją narrację na pomówieniach, nie weryfikując źródeł informacji – ocenił. Jakimowicz potwierdził, że brał udział w zeszłorocznym konkursie Miss Generation i był tam gościem specjalnym.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze