Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Powstał nowy portal mający na celu przybliżyć naukę Papieża Jana Pawła II. Fakty mówią jasno, był bohaterem wiary

JD 15:46 27 listopada 2020
Zdjęcie ilustracyjne.commons.wikimedia.org
Aby przybliżyć nauki Papieża powstał nowy portal 27lat.pl, prowadzony przez specjalistów i biografów św. Jana Pawła II. Biografka papieża Jolanta Sosnowska w krótkim wykładzie pt. „Jak Jan Paweł II przeciwdziałał pedofilii” na portalu 27lat.pl opowiada o tym, jakie kroki Ojciec Święty podejmował w sprawie przeciwdziałaniu pedofilii. Sosonowska powołuje się m.in. na nieznany list w sprawie księży pedofili pochodzący już z 1980 r.

Jan Paweł II  w 1993 r. powiedział: „Jak surowe są słowa Chrystusa, kiedy mówi o takim zgorszeniu i jak wielkie musi być to zło, skoro dla tego, który sieje zgorszenie, lepiej byłoby mieć wielki kamień młyński zawieszony na szyi i utonąć w głębinach morza.”

22 października 1978 r. papież Jan Paweł II zainaugurował swój pontyfikat Mszą Św. Wydarzenia transmitowano do piętnastu krajów europejskich, w tym do Polski, do ośmiu krajów Ameryki Południowej i siedmiu Ameryki Środkowej, a także do dziesięciu Afryki i Azji, gromadząc przed ekranami telewizorów ponad miliard osób!

Któż dzisiaj o tym wszystkim pamięta? W stulecie swoich urodzin św. Jan Paweł II musi się mierzyć z brutalnymi atakami. W obliczu tych ataków na św. Jana Pawła II warto znać prawdę. A fakty mówią jasno: był bohaterem wiary.

Kilka słów o papieżu

27lat.pl jest projektem pro bono i w żadnym miejscu nie są pobierane opłaty. Celem jest przedstawienie sylwetki św. Jana Pawła II i przypomnienie Jego nauki. Na portalu można znaleźć ważne cytaty z papieskiego nauczania, wydarzenia i aktualności związane z Ojcem Świętym, a także darmowy e-book składający się z 27. tomów dokumentujących życie Papieża Polaka. Monografia odzwierciedla w pełni nauczanie świętego papieża Jana Pawła II, a na portalu 27lat.pl jest do pobrania za darmo. Łącznie wszystkie tomy stanowią aż 6 000 stron!

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką projektu na stronie https://27lat.pl/.

Źródło: portal 27lat.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze