Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Powrót kibiców na stadiony? Premier League zamawia miliony 15-minutowych testów na koronawirus

ASy 14:54 18 października 2020
Stadion ManchesteruWikipedia
Firma, którą zatrudniło Premier League do testowania i kontrolowania piłkarzy pod kątem zakażenia koronawirusem, opracowała test śliny - podał brytyjski "The Telegraph".

Mobilne centra do testowania na obecność koronawirusa mają być gotowe i dostępne już wkrótce.

Premier Boris Johnson poinformował w piątek, że Wielka Brytania lada moment będzie gotowa do wyprodukowania milionów 15-minutowych testów na obecność koronawirusa.

Avi Lasarow, dyrektor generalny firmy Prenetics, zatrudnionej przez władze Premier League do testowania i kontrolowania piłkarzy przyznał, że mobilne centra testowania będą "kluczowe, jeśli chodzi o powrót do pełnego bezpieczeństwa, ponieważ można je wykorzystać w każdym miejscu, szybko przemieszczać i bardzo krótkim czasie otrzymywać wyniki badań".

Mają bardzo usprawnić cały proces.

Premier Wielkiej Brytanii jest zachwycony nowymi możliwościami:

- Oczywiście jest jeszcze wiele pracy do wykonania, ale wiemy już, że nowe testy są bardzo efektywne i mogą nam bardzo pomóc w ochronie życia, zdrowia i miejsc pracy. Już zdecydowaliśmy się na zakup milionów testów, które są bardzo proste i szybkie w obsłudze. Wystarczy trochę śliny i wynik testu mamy już po 15 minutach - powiedział Boris Johnson.

Źródło: sport.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI:


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze