Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Potężne powodzie w Hiszpanii i Francji. ZOBACZ, co tam się dzieje!

M.N. 19:52 23 listopada 2019
zrzut ekranu \ Twitter
Przez północno-wschodnią część Hiszpanii i południową Francję przeszły gwałtowne ulewy. W Katalonii woda zniszczyła wiele domów i samochodów. Jedna osoba zginęła. We Francji wiatr zrywał dachy z budynków i łamał drzewa.

Hiszpańskie media informują o trzech osobach rannych i jednej ofierze śmiertelnej. W środę rano znaleziono ciało około 75-letniego mężczyzny. Jak podała na Twitterze regionalna policja, leżał na plaży w mieście Caldes d’Estrac, około 40 kilometrów od Barcelony. Kilka godzin wcześniej policja dostała zgłoszenie o jego zaginięciu.

 

Ranni to kobieta i mężczyzna oraz siedmioletnia dziewczynka. Kemping w Barcelonie, na którym przebywali, został zniszczony przez powódź.

Ekipy ratunkowe nadal poszukują 65-letniej kobiety i jej syna, którzy odpoczywali w ośrodku wczasowym w miejscowości Vilaverd. Okolicę zalała woda z rzeki Francoli, która po ulewach znacznie przybrała. Do tej pory nie odnaleziono nawet przyczepy kempingowej należącej do poszukiwanych. Oprócz sprzętu naziemnego w akcję zaangażowany jest śmigłowiec i dwie jednostki grupy poszukiwawczej z psami.

Źródło: IAR, media

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze