Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Posłanka Gajewska przeprasza Mariusza Błaszczaka!

JP 17:50 28 lipca 2017
facebook.com/pg/GajewskaKinga
Posłanka Platformy Obywatelskiej Kinga Gajewska umieściła niedawno na jednym z portali społecznościowych wpis oskarżający Ministerstwo Spraw Wewnętrznych kierowane przez Mariusza Błaszczaka o szerzenie mowy nienawiści, które miało doprowadzić do ataku na mieszkanie czeczeńskiej rodziny w Białymstoku. Informacja, którą podała pochodziła z 2013 roku, czyli z okresu rządów koalicji PO – PSL.

– Przepraszam za wpis na fb, lecz używałam informacji z wiarygodnego źródła. Zdjęcie pochodzi z 2013 roku z Syrii – napisała Kinga Gajewska, po tym jak internauci wytknęli jej próbę obarczenia winą szefa MSWiA za wydarzenia, które miały miejsce za czasów poprzedniej koalicji rządzącej.

– Gratulacje Panie Błaszczak! Dzięki Pana mowie nienawiści i cichym przyzwoleniu na agresję w stosunku do osób innego wyznania, "prawdziwi Polacy" pokazują światu swoją gościnność... Narodowcy z Białegostoku obrzucili kamieniami, butelkami, młotkiem i pokrywą od sedesu, mieszkanie czeczeńskiej rodziny. Odłamki rozbitej szyby raniły dwumiesięczne dziecko, młotek wylądował tuż obok łóżeczka – napisała posłanka platformy próbując zmanipulować informację, która na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. 

Źródło: Telewizja Republika, rp.p

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze