Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poseł Rzymkowski nie ma wątpliwości: Celem OLT Express było doprowadzenie do upadłości PLL LOT

am 20:47 17 czerwca 2018
Telewizja Republika
– Amber Gold było mechanizmem dostarczającym energii innemu przedsięwzięciu – OLT Express. Celem spółki było doprowadzenie do upadłości PLL LOT – stwierdził dziś w programie Telewizji Trwam "Polski punkt widzenia" poseł Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski.

Do prokuratury trafiło sześć zawiadomień w sprawie funkcjonariuszy służb specjalnych, którzy zajmowali się sprawą Amber Gold.

– Nie tylko funkcjonariuszy służb specjalnych, ale również policji. To jest efekt zakończonego segmentu przesłuchań dotyczących policji i funkcjonariuszy ABW przez komisję śledczą ds. Amber Gold. W większości te osoby są już poza służbą. Są one na emeryturze lub po prostu zakończyły służbę – podkreślił poseł.

Poseł wskazał też na obojętność ze strony służb specjalnych.

– Zaangażowanie służb miało na celu ochronę tego interesu. To był mechanizm dostarczający energii innemu przedsięwzięciu – OLT Express. Celem spółki było doprowadzenie do upadłości PLL LOT – mówił Tomasz Rzymkowski.

Na koniec odniósł się do postawionych zarzutów.

– Według mojej oceny było ponad 20 takich zawiadomień. W niektórych przypadkach nie składaliśmy takich zawiadomień, bo prokuratura nas uprzedziła – wskazał.

 

Źródło: TV TRWAM

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze