Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poseł Polaczek walczy z Covid-19. Zamieścił poruszający wpis

JJ 12:06 25 października 2020
Poseł PiS Jerzy Polaczek podzielił się na Facebooku relacją ze szpitala i apelem m.in. do osób, które nie wierzą w pandemięFacebook/Jerzy Polaczek
– Choroba wiele mnie nauczyła. Poczułem cierpienie, słyszałem krzyki ludzi wołających o pomoc, widziałem jak umierają – napisał na Facebooku poseł Prawa i Sprawiedliwości, Jerzy Polaczek. Polityk jest zakażony koronawirusem i od 11 dni przebywa w katowickim szpitalu MSWiA.

Parlamentarzysta zamieścił na swoim profilu na Facebooku poruszającą relację ze szpitala, w której zawarty jest również apel do osób, które nie wierzą w istnienie pandemii i nie stosują się do rządowych zaleceń dotyczących bezpieczeństwa.

 – Od 11 dni leżę w Szpitalu MSWIA w #Katowice na COVID-19. Choroba wiele mnie nauczyła. Poczułem cierpienie, słyszałem krzyki ludzi wołających o pomoc, widziałem jak umierają. Tylko w ciągu ostatniej doby na oddziale zmarły cztery osoby. Ich bliscy nawet nie mogą ich pożegnać. Bardzo im współczuję – podkreśla Jerzy Polaczek, który jednocześnie wyraża wdzięczność „za każdy dobry gest i uczynek, którego doświadczam” zwłaszcza wobec pracowników służby zdrowia i personelu szpitala MSWiA.

 

– Szczególnie dziękuję lekarzom, ratownikom medycznym, pielęgniarkom i salowym. Widzę, że pomimo Waszego zmęczenia, a często nawet wycieńczenia, jesteście pełni dobra i empatii. Dziękuję również wszystkim funkcjonariuszom straży pożarnej, policji, administracji rządowej i samorządowej, za Wasze zaangażowanie w walkę z pandemią na terenie całej Polski! - napisał parlamentarzysta.

Polityk wyznał, że chce, abyśmy w czasie pandemii „umieli się wznieść ponad podziały społeczne i polityczne” oraz „potrafili się szanować i pomagać sobie nawzajem, niezależnie od dzielących nas różnic i poglądów”.

– Żebyśmy potrafili BYĆ SOLIDARNI i budować prawdziwą WSPÓLNOTĘ. Proszę Was, żebyście dbali o siebie i nie narażali innych! - apeluje poseł PiS.

– Te miliony ludzkich codziennych zachowań zadecydują o zahamowaniu pandemii. Wątpiących w istnienie COVID-19, po raz kolejny wzywam OPAMIĘTAJCIE SIĘ! - podkreślił Jerzy Polaczek.

Na końcu wpisu parlamentarzysta życzył wszystkim zdrowia i zapewnił o swojej dalszej walce.

 

 

Źródło: Facebook/Jerzy Polaczek

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze