Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poseł PO-KO Mucha pewna siebie: musimy się dobrze przygotowywać do wygranej i do przejęcia władzy

am 12:56 18 maja 2019
Fotomag/Gazeta Polska
Sondażownie w ostatnim czasie mają pełne ręce roboty. Zbliżające się wybory do PE napędzają kolejne badania, które w większości wskazują na zdecydowaną wygraną Prawa i Sprawiedliwości nad Koalicją Europejską. Poseł PO Joanna Mucha nie zważa na ostatnie notowania wskazując, że opozycja "musi przygotować się do przejęcia władzy".

Poseł oraz kandydatka Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego Joanna Mucha, goszcząc w programie serwisu Gazeta.pl, wskazała, że opozycja z dużą przewagą zwycięży w nadchodzących wyborach: do Parlamentu Europejskiego oraz krajowego. – My się musimy dobrze przygotowywać do wygranej i do przejęcia władzy – mówiła dalej Mucha.

– Bo PiS wypełniło jedną, jedyną swoją obietnicę, Polska jest w tej chwili blisko, znaczy nie jest w ruinie, ale jest w takim stanie, w którym trzeba będzie ją odbudowywać – tłumaczyła poseł.

 

W rozmowie podjęła się też obrony posła Sławomira Nitrasa oraz jego show podczas czwartkowego posiedzenia w Sejmie. – To jest symbol walki ofiar, osób, które są poruszone tym zjawiskiem – mówiła posłanka. Zapytana, dlaczego buciki położono przez szefem PiS, posłanka stwierdziła: „Bo on jest szefem partii, jest bardzo blisko związany z kilkoma hierarchami. którzy pojawiają się, nawet ostatnio w przekazach, z nieciekawą kartą”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Show Nitrasa nie zrobiło wrażenia na prezesie Kaczyńskim! ZOBACZ nowe nagranie

 

Źródło: Gazeta.pl, Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze