Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poseł PiS zakażony koronawirusem. Zaraził się prawdopodobnie w Ministerstwie Sprawiedliwości

BK 8:44 23 marca 2020
wikimedia commons
Zakażony koronawirusem, pochodzący z Podsarnia na Orawie poseł PiS Edward Siarka poinformował w mediach społecznościowych, że czuje się dobrze. Zaznaczył, że dopełnił wszystkich procedur zgodnie z zaleceniami sanepidu w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia innych.Zaraził

Poseł Siarka poinformował, że informacje o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa otrzymał w niedzielę. Przebywa on w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

„Na tę chwilę czuję się dobrze. Bardzo dziękuję personelowi szpitala za profesjonalną opiekę” — napisał na swoim profilu społecznościowym Siarka. Poinformował jednocześnie, że prawdopodobnie zaraził się, pełniąc obowiązki poselskie na spotkaniu z pracownikami Ministerstwa Sprawiedliwości.

„Chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że dopełniłem wszystkich procedur zgodnie z zaleceniami sanepidu w celu zminimalizowania ryzyka” — podkreślił Siarka.

Poprosił też o modlitwę w intencji kraju. „Zjednoczeni pokażmy, że chodzi tutaj o odpowiedzialność i solidarność. Nie wykorzystujmy choroby, aby publicznie szukać spekulacji i obrażać innych. To trudna lekcja dla nas i dla mnie osobiście. Mam pewność, że działając zgodnie z procedurami wdrożonym przez nasze Państwo, podołamy dzisiejszym wyzwaniom. Bardzo proszę o pozostanie w domach. Życzę Państwu i sobie dużo zdrowia” — napisał poseł Siarka.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze