Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poseł Kukiz'15 pisze do niemieckiego Bundestagu: Apeluję o natychmiastowe zaprzestanie prowadzenia zgubnej i niebezpiecznej polityki

ap 17:08 6 stycznia 2016
FLICKR/ Hernán Piñera/CC BY-ND 2.0
Jako polski parlamentarzysta apeluję do przedstawicieli niemieckiego Bundestagu, w imieniu milionów zaniepokojonych tą sytuacją Europejczyków, o natychmiastowe zaprzestanie prowadzenia zgubnej i niebezpiecznej polityki względem islamskich imigrantów – czytamy w liście otwartym Adama Andruszkiewicza, posła ruchu Kukiz'15 i prezesa Młodzieży Wszechpolskiej.

Nawet kilkaset kobiet mogło paść ofiarą przemocy seksualnej ze strony imigrantów w czasie sylwestrowej "zabawy" w trzech niemieckich miastach: Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie. Tylko w Kolonii mówi się o około 80 poszkodowanych. Imigranci molestowali kobiety, zrywali z nich ubrania, wyzywali je, okradali i próbowali zgwałcić. Niemieckie media zataiły przed opinią publiczną te zdarzenia i poinformowały o nich dopiero, kiedy na jaw wyszło, że na policję zgłasza się tłum ofiar przemocy.

W odpowiedzi na tę sytuację poseł Adam Andruszkiewicz napisał lis otwarty do niemieckich polityków. Poniżej treść listu:

List otwarty do niemieckiego Bundestagu

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Niemczech, zwłaszcza w katolickiej Kolonii, polegającymi na masowych atakach na tle seksualnym islamskich imigrantów, na mieszkanki niemieckich miast - wyrażam głębokie zaniepokojenie sytuacją w Republice Federalnej Niemiec.

Uważam, iż są to skutki nieodpowiedzialnej polityki niemieckiego rządu, który nie zważając na bezpieczeństwo własnych obywateli oraz pracujących na terenie RFN obywateli innych państw, zaprasza do niemieckich miast tysiące obcych kulturze europejskiej, agresywnych muzułmanów.

Jako polski parlamentarzysta apeluję do przedstawicieli niemieckiego Bundestagu, w imieniu milionów zaniepokojonych tą sytuacją Europejczyków, o natychmiastowe zaprzestanie prowadzenia zgubnej i niebezpiecznej polityki względem islamskich imigrantów.

Adam Andruszkiewicz

Poseł na Sejm RP
Prezes Młodzieży Wszechpolskiej

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze