Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poseł Konfederacji: 500 Plus do zlikwidowania

JJ 10:19 24 lutego 2020
Telewizja Republika
Nie tylko Koalicji Obywatelskiej, ale również podobno propolskiej Konfederacji nie w smak jest fakt, że dzięki takim programom jak Rodzina 500 Plus polska bieda przestała mieć twarz dziecka. Polityk tej partii, Dobromir Sośnierz jasno i wprost stwierdził w telewizji publicznej, że to świadczenie jest „do zlikwidowania”.

Ten sam poseł Konfederacji niedawno „zabłysnął” zaskakującą wypowiedzią o transporcie publicznym i samochodach. Wczoraj natomiast stwierdził w programie Adriana Klarenbacha, że państwo polskie powinno zrezygnować „z różnych programów rozdawniczych, zbędnych takich wydatków, w których topimy pieniądze”.

– Jeżeli nie ma na coś pieniędzy, to rząd musi zrezygnować z jakichś swoich planów rozdawniczych- ocenił Dobromir Sośnierz w programie „Minęła 20” w TVP Info. Redaktor Adrian Klarenbach oczekiwał od polityka doprecyzowania.

– Zrezygnowalibyście z utrzymania policji i straży pożarnej na dobry początek?-zapytał prowadzący.

– Myślę, że akurat nie z tego, ale z różnych programów rozdawniczych, zbędnych takich wydatków, w których topimy pieniądze- stwierdził poseł Konfederacji.

– Z emerytur na przykład byście zrezygnowali?- kontynuował Klarenbach.

– Z tego też nie.

– A z 500 Plus?- Zapytała poseł Lewicy, Wanda Nowicka. Dobromir Sośnierz potwierdził. Później powtórzył to jeszcze raz, dodając, że mówił już o tym wiele razy.

Widać zatem, jakie państwo chce nam zafundować Konfederacja. Pytanie tylko, czy jest to tylko prywatne zdanie posła Sośnierza i innych "korwinistów" z Konfederacji, czy również kandydata tej partii na prezydenta, wywodzącego się z Ruchu Narodowego Krzysztofa Bosaka? 

 

 

 

Źródło: TVP Info, Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze