Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Porwich konkretnie kwituje Żukowską: To burda obliczona na zahamowanie tego, co dzieje się w Polsce. Patrzę na to z zażenowaniem

PR 11:35 29 lipca 2018
Telewizja Republika
W dzisiejszym wydaniu programu red. Katarzyny Gójskiej „7x24” między gośćmi jak zawsze wywiązała się niezwykle ciekawa dyskusja. Bardzo interesujący jej fragment rozegrał się między posłanką SLD, która insynuowała, że policjanci migają się od pracy przy zabezpieczaniu zgromadzeń protestujących przed reformą wymiaru sprawiedliwości oraz stwierdziła, że osoby są na nich agresywne, właśnie z powodu obecności pilnujących porządku policjantów. Poseł koła Wolni i Solidarni, konkretnie odpowiedział posłance kto stoi za protestami i dlaczego przebiegają one w ten sposób.

Gdy redaktor Katarzyna Gójska prosiła swoich gości o komentarz do ostatnich protestów środowisk opozycyjnych ich agresywnego przebiegu, głos zabrała posłanka SLD Anna-Maria Żukowska.

W swojej interesującej wypowiedzi stwierdziła, że uczestnicy protestów zachowują się agresywnie dlatego, że jest na nich za dużo policji.

- Policjantów na protestach jest tak dużo, że to powoduje agresję – stwierdziła Żukowska.

Insynuowała także, że funkcjonariusze dopuszczają się takich zachowań jak branie zwolnień, by nie uczestniczyć w zabezpieczaniu takich zgromadzeń.

Na stwierdzenia posłanki Anny-Marii Żukowskiej mocno odpowiedział Jarosław Porwich. Stwierdził, że agresja protestujących bierze się stąd, że protestują środowiska, które straciły na wprowadzonych zmianach, ci, którym odebrano przywileje lub władzę.

Poseł stanowczo kreślił zachowanie protestujących osób i cel ich działania.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze