Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Porwał go syn! Wstrząsający finał... Ciało poszukiwanego 51-latka odnalezione

M.N. 15:52 18 listopada 2019
policja.pl
Odnaleziono ciało poszukiwanego od soboty 51-latka. Zdaniem policji, wygląda na to, że "ktoś przyczynił się do śmierci mężczyzny". Rano zatrzymano 27-letniego syna mężczyzny, który po awanturze domowej miał zabrać siłą ojca do samochodu i odjechać w nieznanym kierunku.

Rzecznik świętokrzyskiej policji Kamil Tokarski powiedział, że zwłoki 51-latka znaleziono w lesie, na terenie gminy Kije w powiecie pińczowskim. - Obrażenia mogą wskazywać na to, że ktoś się przyczynił do śmierci mężczyzny. Sekcja zwłok wykaże, co tak naprawdę się stało - dodał policjant.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

W akcji, oprócz funkcjonariuszy i psów tropiących, brał udział także śmigłowiec Black Hawk. Policja prowadziła w tej sprawie działania od sobotniego popołudnia.

– Mężczyźni po awanturze domowej odjechali z domu białym fordem focusem w nieznanym kierunku. Samochód był widziany na terenie powiatu staszowskiego, a ostatnio w powiecie buskim – powiedział nadkom. Kamil Tokarski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Jak podają lokalne media, 27-latek po powrocie ze szpitala "wywiózł" ojca.

Źródło: IAR, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze