Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poruszający spot działaczki PiS: Czas na hejt stop. Dlatego zagłosuję na Andrzeja Dudę!

JJ 13:06 9 lipca 2020
Twitter/Karolina Mrozowska
"Ty pisowska szm***, niedługo zostaniesz zutylizowana"- wiadomości o takiej treści dostaje od zwolenników opozycji przewodnicząca Forum Młodych PiS w okręgu wrocławskim, Karolina Mrozowska. Młoda działaczka polityczna odpowiedziała naprawdę mocnym spotem!

– Spójrzcie w lustro. Gratuluję… Czas na hejt stop!- zwraca się Mrozowska do hejterów – nie tylko tych całkowicie anonimowych, ukrytych pod awatarami i pseudonimami, ale również znanych i szanowanych w pewnych kręgach, jak np. europoseł Platformy Obywatelskiej i były szef polskiej dyplomacji (!) Radosław Sikorski, legendarny działacz „Solidarności”, obecnie słynący z obraźliwych wypowiedzi pod adresem PiS i Jarosława Kaczyńskiego, Władysław Frasyniuk, czy prezes PZPN Zbigniew Boniek.

– Jesteście agresywni, nietolerancyjni, wulgarni- mówi autorka na początku filmu. Każda wypowiedź szefowej Forum Młodych PiS w okręgu wrocławskim ilustrowana jest hejterskimi, wulgarnymi i prymitywnymi wypowiedziami zarówno „zwykłych” internautów, jak i polityków oraz sławnych osób. Karolina Mrozowska przypomina m.in., jak Radosław Sikorski zwrócił się do sędzi Trybunału Konstytucyjnego, byłej posłanki PiS, Krystyny Pawłowicz słowami „zamknij się, wariatko” czy nazwał rektorów wyższych uczelni „kut***mi i nierobami” oraz inne tego typu wypowiedzi byłego szefa polskiej dyplomacji. Zobaczymy też fragment wywiadu z Władysławem Frasyniukiem, w którym dawny działacz opozycji antykomunistycznej tłumaczy, dlaczego krzyczy: „Pisiora je**ć i się nie bać” czy wpis byłego prezydenta Lecha Wałęsy, w którym nazywa obecną głowę państwa „sk***synem”.

– Nawet nie zauważyliście, kiedy staliście się tymi, którymi gardzicie- mówi działaczka Prawa i Sprawiedliwości. Wówczas na ekranie widać tweet anonimowego internauty, który nawołuje do „odpalania pieców”. W ten sposób twitterowicz wypowiedział się na temat dr. Bawera Aondo-Akaa, czarnoskórego, niepełnosprawnego od urodzenia działacza Prawicy Rzeczypospolitej, wspierającego m.in. ruchy pro-life.

– Gdzie szacunek dla bliskich i rozsądek, którymi tak się szczycicie? Wyzywacie nas i odczłowieczacie- mówi działaczka. Na końcu apeluje do przeciwników obecnego rządu i prezydenta Andrzeja Dudy: "Spójrzcie w lustro. Gratuluję".

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze