Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poruszające wyznanie Celine Dion!

M.N. 13:36 20 września 2019
Wikimedia Commons
Celine Dion udzieliła bardzo szczerego i poruszającego wywiadu dla "Entertainment Tonight". Celine stwierdziła, że wciąż czuje obecność męża, a ich dzieci są do niego bardzo podobne.

"Dziś nadal czuję, jakbym była najszczęśliwszą kobietą na świecie, ponieważ spotykałam się z najlepszym mężczyzną na świecie - ojcem moich dzieci. Wciąż widzę go każdego dnia, dzięki trójce moich pociech. Dzieci są do niego bardzo podobne i zachowują się dokładnie jak on. To coś wspaniałego" - powiedziała artystka w najnowszej rozmowie.

"Był wyjątkowym człowiekiem. Rene jest ze mną cały czas i  dlatego mam odwagę. Dlatego jestem silna i znajduje coraz więcej tej siły. Jako samotna matka muszę uczyć dzieci niezależności. To bardzo ważne w życiu" - mówiła piosenkarka. Celine Dion nie wyklucza kolejnego związku, choć znalezienie kolejnego partnera nie jest dla niej priorytetem.

"Czy kiedykolwiek zakocham się ponownie? Obecnie jestem zakochana. Kocham swoje życie, dzieci, pracę. Dziś kocham to, co robię bardziej niż kiedykolwiek. Czy jeszcze kiedyś będę miała partnera? Zobaczymy, na pewno podzielę się to informacją z przyjemnością. Na razie to zamknięty rozdział, ale wciąż żywy. Ewoluujesz i może czasem spotykasz przyjaciela i ta relacja zmienia się w coś większego. Kto wie, a może tak się nie stanie? Ale dam wam znać, obiecuję" - powiedziała gwiazda.

 

Źródło: "Entertainment Tonight", media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze