Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PORUSZAJĄCE! Mama zamordowanej Kristiny odebrała jej świadectwo

M.N. 19:09 19 czerwca 2019
policja.pl
W szkole w Mrowinach odbyło się zakończenie roku. Bez 10-letniej Kristiny, której morderstwo wstrząsnęło całą Polską. Na szkolnej uroczystości pojawiła się mama dziewczynki, która odebrała jej świadectwo.

W środę uczniowie ze szkoły podstawowej w Mrowinach pojawili się na zakończeniu roku szkolnego. To trudny dla nich czas po śmierci 10-letniej Kristiny, która została brutalnie zamordowana. 

O godzinie 8 rozpoczął się uroczysty apel. Obecni byli również rodzice i nauczyciele, którzy nie kryli wzruszenia. Jak relacjonuje "Fakt" najbardziej poruszający był moment, w którym mama Kristiny, Agnieszka odebrała jej świadectwo. 

 

Potem głos zabrała dyrektor szkoły. Nie wspomniała o niedawnej tragedii, tylko apelowała, by wszyscy uważali na siebie podczas wakacji. Po jej przemowie zapadła minuta ciszy.

PRZYPOMNIJMY: 

10-letnia Kristina zaginęła w czwartek. Dziewczynka nie wróciła ze szkoły do domu. Jej ciało znaleziono w pobliskim lesie. Miała liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Sprawca próbował również upozorować gwałt.

 

Zobacz także:

MOCNE! Więźniowie w Świdnicy przywitali podejrzanego o zabójstwo 10-latki [WIDEO]

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze