Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PORUSZAJĄCE! Macierewicz wspomina w TV Republika Jana Szyszko! ZOBACZ

M.N. 21:28 9 października 2019
Telewizja Republika
Jan Szyszko to był wspaniały kompan, ciepły człowiek, który widział naszą ojczyznę jako całość – powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Ryszardem Gromadzkim.

Nie żyje były minister środowiska Jan Szyszko. Polityk miał 75 lat. Według nieoficjalnych informacji, przyczyną zgonu mogła być zatorowość płucna. O śmierci byłego ministra poinformował prezydent Andrzej Duda.

– Jemu zawdzięczamy całą koncepcję bezpieczeństwa ekologicznego! O tym mało się mówi, ale to był jeden z najwybitniejszych profesorów ds. ekologii w Europie – wspominał Macierewicz. 

– Jan Szyszko to był wspaniały kompan, ciepły człowiek, który widział naszą ojczyznę jako całość! (…) Wiadomość o jego śmierci była dla mnie ogromnym ciosem. To trzecia wielka postać, która odchodzi od nas na przestrzeni krótkiego okresu czasu – podkreślił. 

– Atakowano go w brutalny sposób! Pamiętajmy o jego dziedzictwie, jakie nam pozostawił – nadmienił były minister obrony narodowej. 

Zobacz najciekawsze wypowiedzi b. szefa MON:

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze