Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Portal Tvp.Info skrytykowany za artykuł o braku uścisku dłoni pomiędzy Trumpem i Tuskiem. Czy słusznie?

am 10:12 28 czerwca 2019
zrzut ekranu z portalu tvp.info oraz Instagram/@donaldtusk
Na portalu tvp.info ukazał się artykuł pt. "Szczyt G20: Donald Trump nie podał ręki Donaldowi Tuskowi". W załączonym do niego filmie widać wyraźnie, jak przywódca Stanów Zjednoczonych unika podania ręki Donaldowi Tuskowi podczas przygotowań do tzw. "family photo". Szef RE opublikował jednak fotografie, na których wymienia serdeczności z Donaldem Trumpem.

W Osace rozpoczęło się spotkanie przywódców G20. Dwudniowe obrady zdominować mają kwestie amerykańskich taryf celnych, a także sytuacja w Zatoce Perskiej związana z działaniami Iranu. W szczycie biorą udział przywódcy 20 największych gospodarek świata, tj. m.in. amerykański prezydent Donald Trump, prezydent Chin Xi Jinpin i niemiecka kanclerz Angela Merkel. Głównymi tematami mają być kwestie przeciwdziałania protekcjonizmowi gospodarczemu, a także ochronie klimatu.

"Na wspólne zdjęcie, tzw. family photo, prezydent USA Donald Trump przyszedł razem z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Trump przywitał się m.in. z prezydentem Korei Południowej Moon Jae-inem i księciem Arabii Saudyjskiej Mohammedem bin Salmanem. Zignorował natomiast szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, nie podał mu reki" – czytamy na portalu tvp.info.

 

 

Użytkownicy szybko zaczęli krytykować tekst, przywołując przy tym opublikowane przez Donalda Tuska fotografie ze szczytu w Osace. Widać na nich, jak wymienia serdeczności z prezydentem USA. Nie zmienia to faktu, że podczas przygotowań do tzw. "family photo", Donald Tusk powitania się nie doczekał.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

In #Osaka at the #G20 Summit #g20summit2019 #g20osaka #g20osakasummit

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk) Cze 27, 2019 o 10:43 PDT

Źródło: TelewizjaRepublika.pl, tvp.info, Instagram/@donaldtusk

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze