Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Porozumienie przedstawi nowe rozwiązania programowe. "Tworzymy warunki dla polskich przedsiębiorców"

am 16:55 7 stycznia 2019
Flickr/ Kancelaria Premiera/ Domena Publiczna
Wicepremier Jarosław Gowin zapowiedział, że w najbliższą niedzielę przedstawione zostaną nowe rozwiązania programowe partii Porozumienie. Stanie się to podczas konwencji ugrupowania, która odbędzie się w Krakowie.

Jarosław Gowin zapowiedział, że jego partia zaprezentuje m.in. plan polityki europejskiej, który przygotował wicemarszałek Senatu Adam Bielan, plan skierowany do dużych i średnich miast oraz szczegóły programu Energia Plus, za który odpowiedzialna jest minister Jadwiga Emilewicz.

Nad programem Energia Plus od kilku miesięcy pracuje Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Szefowa resortu Jadwiga Emilewicz tłumaczyła, że zajmuje się tą kwestią, ponieważ koszty cen energii są jednym z podstawowych kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

Dodała, że zadaniem kierowanego przez nią ministerstwa jest tworzenie warunków, dzięki którym polscy przedsiębiorcy będą konkurencyjni na rynku międzynarodowym.

Wśród gości zaproszonych na konwencje znajduje się m.in. prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Konwencja rozpocznie się o godzinie 12.00.

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze