Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Porażka wymiaru sprawiedliwości. Tylko 6 skazanych po gwałtach w Kolonii

MD 16:48 28 listopada 2016
Telewizja Republika
„Deutsche Welle” informuje, powołując się na dane niemieckiego ministerstwa spraw wewnętrznych, że po ogromnej serii gwałtów, jakie miały miejsce w Kolonii w noc sylwestrową w 2015 r. skazanych zostało dotychczas tylko 6 sprawców.

Przełom 2015 i 2016 r. będzie w Kolonii kojarzony przede wszystkich z serią gwałtów, jakich dokonywały grupy imigrantów na kobietach. Łącznie policja przyjęła 1205 zgłoszeń o popełnieniu przestępstwa. Kobiety zeznawały, że w Noc Sylwestrową były atakowane, okradane i molestowane przez grupy mężczyzn. Okazało się, że byli to najczęściej imigranci z Afryki Północnej.

Media sprawę praktycznie przemilczały, a władzy zarzucano cenzurowanie informacji kosztem bezpieczeństwa obywateli. Jak się okazuje, również sądy traktują sprawę „po macoszemu”. Do tej pory skazano jedynie sześciu oskarżonych o napastowanie kobiet w noc sylwestrową. Najniższy wyrok to 6 miesięcy pozbawienia wolności, najwyższy – rok i 9 miesięcy.

W wielu przypadkach, jak informuje „DW”, policja nie wykryła sprawców, a sporo postępowań przed sądem zostało umorzonych.

Źródło: dorzeczy.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze