Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Polska zawiesza mały ruch graniczny z Rosją i Ukrainą

dmc 9:08 3 lipca 2016
WWW.STRAZGRANICZNA.PL
W związku ze zbliżającym się szczytem NATO, który w przyszłym tygodniu odbędzie się w Warszawie, od poniedziałku, 4 lipca, Polska tymczasowo wstrzyma działanie umowy o ruchu przygranicznym z Obwodem Kaliningradzkim oraz z Ukrainą.

W związku z decyzją strony polskiej, mały ruch przygraniczny wstrzymali również Rosjanie. Zawieszenie wchodzi w życie z dniem 4 lipca 2016 r. i obowiązywać będzie do odwołania – poinformował polski konsulat w Kaliningradzie. Od jutra obywatele Federacji Rosyjskiej będą mogli wjechać do Polski tylko na podstawie wiz.

Szczyt NATO odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie (PGE Narodowy) w dniach 8-9 lipca. Będzie wydarzeniem bezprecedensowym, o randze najwyższej spośród dotychczas organizowanych w Polsce spotkań na szczeblu międzynarodowym. Jak podkreśla Ministerstwo Obrony Narodowej, agenda szczytu będzie dotyczyła implementacji postanowień poprzedniego spotkania liderów państw Sojuszu w Newport w Walii, jak i uzgodnień dotyczących obrony i odstraszania na wschodniej flance NATO. Do Warszawy przyjadą m.in. prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama i sekretarz Stanu USA John Kerry.

Źródło: strazgraniczna.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze