Polska - Węgry 3:3. Po słabym początku druga połowa należała do biało-czerwonych

Robert Lewandowski
flickr.com

Remisem 3:3 zakończył się mecz Polska – Węgry. W pierwszym składzie biało-czerwonych grali: Szczęsny, Bereszyński, Bednarek, Helik, Reca, Szymański, Krychowiak, Moder, Zieliński, Lewandowski oraz Milik. Na ławce rezerwowych znaleźli się: Fabiański, Skorupski, Piątkowski, Dawidowicz, Augystyniak, Grosicki, Rybus, Kozłowski, Glik, Płacheta, Jóźwiak, Piątek.

W 6 min. pierwszej połowy Węgrzy obejmują prowadzenie 1:0. W 7 min. drugiej zwiększyli prowadzenie do 2:0. Po zmianach w polskiej reprezentacji i wprowadze niu na boisko Jóźwiaka, Piątka i Glika ledwie 8 minut po węgierskim strzale biało- czerwonym udało się strzelić pierwszego gola, a po minucie drugiego, tym samym doprowadzając do remisu 2:2. W 33 minucie drugiej połowy Węgrzy znów przejęli prowadzenie strzeląc trzeciego gola do plskiej bramki, lecz już pięć minut później piłka trafiła do bramki naszych naddunajskich rywali.