Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„POLSKA POD KRZYŻEM” / Jurkiewicz: doświadczenie niezwykle ważne!

M.N. 20:11 16 września 2019
Telewizja Republika
Gościem red. Adriana Stankowskiego na antenie Telewizji Republika w programie „Dziennikarski poker” był Cezary Jurkiewicz przewodniczący klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie m.st. Warszawy oraz kandydat PiS do Senatu w nadchodzących wyborach.

Akcja "Polska pod Krzyżem" zgromadziła w modlitwie ludzi w ponad 1300 miejscach na całym świecie. Rzeczniczka biura prasowego Fundacji Solo Dios Basta, Elżbieta Lachman. powiedziała, że szacowanie łącznej liczby uczestników potrwa, ale było ich na pewno kilkaset tysięcy. Tylko w głównych uroczystościach w Kruszynie k. Włocławka udział brało ok. 60 tys. wiernych.

– Dla mnie to doświadczenie jest niezwykle ważne. Mieliśmy czas różańca do granic i teraz przyszliśmy pod krzyż. (…) My Polacy jesteśmy niezwykle emocjonalni. Krzyż to twarda i wyzwalająca mowa Jezusa Chrystusa – mówił nam Jurkiewicz.

Dodał, że gdybyśmy jako naród tę refleksję nieustannie pogłębiali, to jako naród bylibyśmy jeszcze mocniejsi.

– Nam Polakom potrzeba współdziałania – nadmienił.

W dalszej części rozmowy Cezary Jurkiewicz zaznaczył, że młode pokolenie rozpoznaje fałsz. – Jeśli zauważyliby, że co innego mówimy, a co innego robimy, to nie byłoby tak dużego poparcia dla PiS. Jestem przekonany, że jeśli będziemy pokazywali prawdę w jakiej funkcjonujemy, to będzie istniało państwo dobrobytu. (…) Ludzie tęsknią za czymś więcej. Nie chodzi o to, aby się najeść i wyspać – chodzi o to, aby szukać – powiedział.

ZACHĘCAMY DO WYSŁUCHANIA CAŁEJ ROZMOWY: 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze