Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Połowa Polaków popiera PiS! ZOBACZ wynik

M.N. 13:00 1 lutego 2018
Gazeta Polska
Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w najbliższą niedzielę, to na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowałoby aż 49 proc. wyborców. Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska, na którą chciałoby zagłosować 15 proc. osób – wynika z najnowszego sondażu, który został przeprowadzony przez Instytut Badań Pollster na zlecenie Super Expressu i SE.pl.

Opozycja robi awantury w kraju i szkaluje Polaków, co na to społeczeństwo? Ten wynik nie pozostawia złudzeń. Poparcie dla działań Prawa i Sprawiedliwości sięga prawie 50 procent!

Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska. Na partię Grzegorza Schetyny chciałoby zagłosować 15 proc. osób. Podium zamyka Kukiz'15. Ugrupowanie Pawła Kukiza wskazało w sondażu 8 proc. wyborców, tyle samo, co Nowoczesną z Katarzyną Lubnauer.

Kolejne miejsca zajęli Polskie Stronnictwo Ludowe i Sojusz Lewicy Demokratycznej - po 6 proc. Na wejście do Sejmu mogłaby także liczyć partia Razem Adriana Zandberga - 5 proc. głosów. Najnowszy sondaż partyjny zamyka Wolność Janusza Korwin-Mikkego - 3 proc.

"Jest to wprost miażdżąca przewaga nad pozostałymi ugrupowaniami w sondażu" - podkreśla se.pl

Te wyniki mówią same za siebie. To chyba najlepsza odpowiedź na wszelkie oszczerstwa totalnej opozycji. 

Źródło: Super Express

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ (PUBLICYSTA) - NIE WRÓŻĘ ROKOSZOWI SĘDZIOWSKIEMU WYGRANEJ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze