Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Polityk PiS zakażony koronawirusem mocno skomentował dzisiejsze posiedzenie Sejmu. Dołączył zdjęcie ze szpitala

JJ 10:29 26 marca 2020
Zrzut ekranu z serwisu Twitter/@DariuszMatecki
Parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej i Konfederacji nie zgodzili się na możliwość zdalnych obrad Sejmu. W związku z tym dziś po południu posiedzenie odbędzie się w formie stacjonarnej. Głos w tej sprawie zabrał szczeciński radny PiS, przebywający w szpitalu z powodu zakażenia COVID-19.

Dariusz Matecki opublikował na Twitterze swoje zdjęcie ze szpitala. Polityk, mimo młodego wieku, leży pod tlenem.

– Dzień dobry, miłego dnia! Mam nadzieję, że przez nieodpowiedzialne zachowanie KO i Konfederacji do polskich szpitali nie trafi niedługo znacznie więcej osób, w tym starszych pracowników Sejmu- napisał Matecki.

– Trzymajcie się tam, posłowie!- dodał szczeciński radny Prawa i Sprawiedliwości.

Przypomnijmy, że marszałek Sejmu Elżbieta Witek poinformowała we wtorek, że ze względów bezpieczeństwa piątkowe posiedzenie Sejmu odbędzie się zdalnie. Na sali plenarnej miała znaleźć się ograniczona liczba parlamentarzystów: reprezentacje wszystkich kół i klubów.

– Pozostali będą mogli brać udział zdalnie. Posłowie otrzymają instruktaż, a także zostanie przeprowadzona próba takiego posiedzenia- mówiła wówczas Witek. Takiemu rozwiązaniu sprzeciwiały się PO i Konfederacja, tłumacząc, że do przeprowadzenia zdalnego posiedzenia potrzebna jest zmiana regulaminu Sejmu, którą trzeba przyjąć podczas posiedzenia, na którym posłowie fizycznie będą znajdować się na sali.

 

 

Źródło: Twitter, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze