Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Politycy i sędziowie na protestach w "obronie" sądów. Macierewicz: To jest atak na konstytucję i suwerenność państwa polskiego

M.N. 21:22 18 grudnia 2019
Telewizja Republika
Tutaj nie chodzi tylko o system wymiaru sprawiedliwości. To jest atak na konstytucję i suwerenność państwa polskiego – powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Marszałek Senior i były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Ryszardem Gromadzkim.

Po godz. 18 w środę w całej Polsce rozpoczęły się manifestacje przeciwko zmianom w sądownictwie. W Warszawie demonstrujący zgromadzili się pod Sejmem, w kilkudziesięciu innych miejscowościach - najczęściej pod siedzibami sądów. Oprócz sędziów występują sędziowie - znani obrońcy „kasty”! Frekwencja jednak nie rzuca na kolana. Jak poinformowało radio RMF FM, w stolicy zgromadziło się 2 tys. osób.

Temat ten poruszono w dzisiejszym programie „Pilnujmy Polski”. 

– Tutaj nie chodzi tylko o system wymiaru sprawiedliwości. To jest atak na konstytucję i suwerenność państwa polskiego – mówił Macierewicz.

Nadmienił, że nawoływania pani Gersdorf są absolutnie niedopuszczalne

– Musimy być przygotowani do pilnowania polskiej niepodległości, bo ujawniły się wprost siły, które chcą tę niepodległość zaatakować – apelował Marszałek Senior.

Zobacz najciekawsze wypowiedzi byłego ministra obrony narodowej: 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze