Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Policja dla przestrogi opublikowała nagranie tragicznego wypadku! 15-latkę potrącił jeden samochód, a za chwilę wpadła pod drugi!

K.B. 14:17 15 listopada 2019
Policja Śląska
Policja opublikowała wstrząsające nagranie z przejścia dla pieszych w Radlinie. Widać na nim potrącenie 15-latki przez samochód. Dziewczyna odbiła się od jego maski, a następnie wpadła pod nadjeżdżający z naprzeciwka drugi pojazd. Poszkodowana ma liczne złamania. W stanie ciężkim trafiła do szpitala.

15-latka została potrącona w ubiegłą niedzielę po godz. 17 na ulicy Korfantego w Radlinie. Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Najpierw dziewczynę potrącił jeden samochód, a potem odbiła się od niego i wpadła pod drugi. 

19-latka trafiła do szpitala. Jest w stanie ciężkim, ale stabilnym. Jak podkreśla policja, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Wiadomo, że kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Jak podkreślają funkcjonariusze, warunki na drodze tego dnia były trudne, a widoczność ograniczona. 

Policjanci tłumaczą, że nagranie opublikowali po to, by uświadomić wszystkim - nie tylko pieszym, ale i kierowcom - jak ważne jest dokładne obserwowanie jezdni. 


Źródło: wp.pl, rmf24, policjaśląska

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze