Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Polacy wybierają informację TVP a nie TVN. NAJNOWSZY SONDAŻ gwoździem do trumny dla TVN-u!

sm 14:13 5 stycznia 2020
Dane wyników oglądalności z grudnia programów informacyjny nie pozostawiają złudzeń, że Polacy najczęściej wybierają programy informacyjne Telewizji Polskiej. Widać wyraźny spadek konkurencyjnych "Faktów" TVN.

Raport dotyczący oglądalności programów informacyjnych w grudniu 2019 r. sporządził portal Wirtualne Media. Dane pochodzą z badania przeprowadzonego przez Nielsen Audience Measurement.

 

Najpopularniejszym programem informacyjnym w grudniu 2019 r. okazał się "Teleexpress". Oglądało go średnio 3,07 mln widzów (27,26 proc. udziału w rynku telewizyjnym).

 

Na drugie miejsce z trzeciego awansowały "Wiadomości", które przyciągały przed telewizory średnio 3 mln oglądających z wszystkich grup wiekowych. Widownia dziennika wzrosła w stosunku do grudnia 2018 r. aż o 6,34 proc.

 

Na trzecie miejsce z pozycji lidera spadły "Fakty". Ich oglądalność w TVN i TVN24 BiS w ciągu ostatnich 12 miesięcy spadła o 4,32 proc, co jest najgorszym wynikiem w całym raporcie. "Fakty" wybierało średnio 2,97 mln telewidzów.

 
To więcej pogardy polityków KO, Lewicy i świata celebrytów wobec normalnych Polaków powoduje, że Polacy mają dość tego bejtu i chcą żyć w spokojnym społeczeństwie, bez demonstracji UBeków w obronie sądów, bez rzygania polskością celebrytów i innymi pseudointelektualnymi wypocinami. Dlatego jak chcą informacji wolą te produkowane przez TVP, gdzie rzeczywistość opisywana jest zgodnie z tym, co jest a nie z tym co w głowach marzycieli. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze