Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Polacy są wielokrotnie obrażani przez takie postacie jak Timmermans...

Krzysztof Buda 18:13 2 lutego 2020
Z Unii Europejskiej wyszła właśnie Wielka Brytania. Czy taki scenariusz w ciągu najbliższych 10 lat może spotkać również Polskę? Co trzeci Polak uważa, że tak - pisze Krzysztof Budka.

Biorąc pod uwagę to wszystko, co się od kilku lat w Eurokołchozie dzieje, jak traktowana jest przez tzw. prominentnych europejskich działaczy Polska, jak flekuje się w krajach tzw. Starej Unii polskie firmy, jak bardzo cała ta Unia skręciła w lewo i jak niewiele z idei Wspólnego Rynku czy Europy Ojczyzn zostało, kto wie, czy scenariusz taki nie będzie za chwilę dla nas wybawieniem...

Bo w Unii wciąż niestety w cenie jest szczucie na Polskę

Tymczasem naprawdę mocne i jak najbardziej prawdziwe słowa z okazji Brexitu skierował do Polaków Nigel Farage:

Myślę, że w sposób, w jaki Polacy są upominani, są wielokrotnie obrażani przez takie osoby jak Timmermans, to dla nich trochę za dużo, niż są w stanie znieść, mając na uwadze ich trudną i skomplikowaną historię. Dokładnie 30 lat temu w Polsce rządzili komuniści. Teraz mamy system rządowy z Brukseli, który dla wielu Polaków wygląda niemal identycznie jak system, od którego udało im się uwolnić. Chodzi tu o proces, w jaki sposób i przez kogo podejmowane są decyzje.

WIECEJ CZYTAJ TUTAJ >>>

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze