Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pokrętna logika posłanki PO. Porównuje tęcze LGBT do tęczy, o której śpiewa się podczas Godzinek

AS 15:15 11 sierpnia 2019
Zdjęcie ilustracyjne / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
– Nie ma prawa do happeningów obrażających moje uczucia, ale tęcza wokół akurat twarzy Matki Boskiej Częstochowskiej, jeśli nie była kolportowana w miejscach, gdzie absolutnie nie powinna, nie obraża niczyich uczuć religijnych - stwierdziła posłanka PO Izabela Leszczyna w Polsat News.

Posłanka PO stwierdziła, że osoby biorące udział w marszach równości nie obrażają uczuć katolików – Nie mają prawa obrażać niczyich uczuć religijnych i absolutnie niedopuszczalne są wszelkiego rodzaju happeningi, które moje uczucia też obrażają - przekonywała. 

– Pobożny katolik zaczyna dzień od modlitwy, która potocznie nazywa się: "godzinki". To jest hymn do Matki Boskiej. Zacytuję dwa zdania: "witaj Arko Przymierza, Tronie Salomona, Tęczo Wszechmocną ręką z pięknych farb złożona. Tyś krzak Mojżeszów boskim ogniem gorejąca - stwierdziła.

– Nie ma prawa do happeningów obrażających moje uczucia, ale tęcza wokół akurat twarzy Matki Boskiej Częstochowskiej, jeśli nie była kolportowana w miejscach, gdzie absolutnie nie powinna, nie obraża niczyich uczuć religijnych - powiedziała Leszczyna. 

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze