Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pogoda na dzisiaj! Możliwe lokalne burze i grad

AS 7:50 28 maja 2020
pixabay
W czwartek w kraju zachmurzenie umiarkowane i duże, na północnym zachodzie rano i wieczorem rozpogodzenia. Przelotne opady deszczu, lokalnie burze, możliwy grad. Burze najbardziej prawdopodobne na południowym wschodzie Polski.

Prognozowana wysokość opadów miejscami do 15 mm, zwłaszcza w południowej połowie kraju. W szczytowych partiach gór opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 15 do 18 st., na wschodzie kraju od 18 do 20 st. Chłodniej miejscami na północy i w obszarach podgórskich, od 11 od 14 st. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, z kierunków północnych. W czasie burz wiatr w porywach do 60 km/h.

 

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, w północnej połowie kraju z rozpogodzeniami. Miejscami przelotne opady deszczu, od północy kraju stopniowo zanikające. Na południowym wschodzie początkowo możliwe burze. W szczytowych partiach gór opady deszczu ze śniegiem, w Tatrach śniegu. Na południu Śląska i Małopolski możliwa suma opadów do 20 mm. Temperatura minimalna od 7 do 11 st., chłodniej miejscami na północy i w obszarach podgórskich, od 4 do 6 st. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych. Początkowo w czasie burz wiatr porywisty.

W czwartek w Warszawie zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 19 st. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany i porywisty, północny. W nocy zachmurzenie na ogół umiarkowane. Temperatura minimalna 10 st. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, północny i północno-zachodni.

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze