Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

POgarda przez duże P. ZOBACZ prywatną twarz Sławomira Neumana: w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem [NOWE TAŚMY]

PR 7:37 4 października 2019
twitter@DrHoobert / Telewizja Republika
TVP Info ujawniło dziś taśmy Neumanna czyli kulisy brudnej politycznej gry prowadzonej przez czołowego polityka Platformy. - Pamiętaj – jedna zasada dla mnie, święta ku*wa. Naucz się tego, jak będziesz w czymkolwiek… rozmawiał. Jak będzie w Platformie, będę Cię bronił ku*wa jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem – ostrzegał Neumann w rozmowie z działaczami Platformy Obywatelskiej z Tczewa.

 

TVP Info opublikowało dziż zapis rozmowy, która odbyła się pod koniec 2017 roku w biurze PO w Gdańsku.

Było to spotkanie Sławomira Neumanna z lokalnymi działaczami Platformy Obywatelskiej z Tczewa przed powstaniem list samorządowych przed wyborami a Neumann jest - delikatnie mówiąc - niezadowolony z sytuacji w mieście.

– Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem [...] Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same p***by, naprawdę.

Politycy podczas spotkania rozmawiają także o sytuacji urzędującego prezydenta Mirosława Pobłockiego, którego działalnością interesowało się CBA. Chodziło o niekorzystną dla miasta sprzedaż gruntów. Lokalny polityk martwi się sytuacją jednak bardziej doświadczony Neumann przekonuje, że ewentualne kłopoty prezydentów PO z prawem nie będą problemem w kampanii - z punktu widzenia wyborców anty–PiS korzystne.

 

Lokalny polityk PO: Sławek, ale tam jest jeszcze sprawa w tle najgrubsza. Ta działka na Rokickiej. On sprzedał za bezcen... a potem zmienił plan zagospodarowania przestrzennego.
Sławomir Neumann: Więc będzie to miał w prokuraturze, będziesz miał akt oskarżenia przed wyborami.
Lokalny polityk PO: Jak mu za to postawią, to jest koniec.
Sławomir Neumann:: Nic nie jest końcem.
Lokalny polityk PO: Ja pier***ę. Przecież to jest gruba sprawa, naprawdę.
Sławomir Neumann:: Na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia.

 

Szef klubu PO-KO wskazuje także, że zarzuty prokuratorskie są wstanie pomóc kandydatom przed wyborami. Podaje przykłady innych samorządowców związanych z opozycją, którzy mają problemy z prawem:

– Będzie Hania Zdanowska, Żuk, Witkowski, Adamowicz, Karnowski, Jaśkowiak. On będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, k***a, nikogo to nie ruszy. O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy. Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k***a atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda. W różnych badaniach, k***a, naszych, których oskarżają. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Idzie wręcz dokładnie odwrotnie. Nie patrz na to, to nie ma żadnego znaczenia. Oni ilością aktów, inflacją tych aktów oskarżenia, powodują, że nie mają żadnego [znaczenia]. Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach.

 

Poseł Neumann zapewnia, że partia stanie murem za wszystkimi, którzy mają problem z prawem - pod jednym warunkiem.

– Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k***a. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k***a, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem.

– Ja nie wyjdę – zapewnia działacz.

– Ja tylko mówię o zasadzie. Jak Pobłocki będzie członkiem Platformy i będzie naszym prezydentem, to będę się o niego bił, k***a, do końca życia. Jak jest poza, mam go w dupie. Jak jest do wykorzystania, to wykorzystamy, jak nie, to nie. Tak samo Adamowicza, tak samo Karnowskiego i wszystkich innych. Tak samo. Dla mnie Platforma jest ważniejsza – deklaruje Neumann.

Na spotkaniu pojawia się temat działalności Komitetu Obrony Demokracji. Opinia Sławomira Neumanna na temat, może działaczy KOD zaskakiwać. „KOD jest niczym, to żadna siła, przybudówka” - stwierdził.


 

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze