Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Podżegał do zabójstwa ministra Ziobry!

K.B. 12:19 4 stycznia 2020
Policjanci z Komendy Stołecznej Policji zatrzymali w podwarszawskim Milanówku Jana S. podejrzanego między innymi o podżeganie do zabójstwa kilku osób, w tym ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, z której informacji skorzystał portal tvp.info Jan S. został zatrzymany w związku z dwiema sprawami. Pierwsza dotyczy sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób, druga – do podżegania do zabójstwa.

Za podejrzanym wystawione były dwa listy gończe, wydano też dwa Europejskie Nakazy Aresztowania (ENA) oraz czerwoną notę Interpolu.

W końcu maja ubiegłego roku dziennik „Rzeczpospolita” podał, że 28-letni handlarz dopalaczami Jan S. zlecił zabójstwo ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro, ponieważ uznał go za zagrożenie dla swoich nielegalnych interesów. Za wykonanie zlecenia S. miał oferować 100 tys. zł. Śledztwo w tej sprawie prowadzi dolnośląski wydział Prokuratury Krajowej.

Minister Ziobro mówił w czerwcu ubiegłego roku, że jest też drugie śledztwo dotyczące Jana S. i „jego działalności w biznesie dopalaczowym”.

Źródło: TVP info,media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.174/1) - PRZEMYSŁ POGARDY W POLSCE I KTO GO URUCHOMIŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze