Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Podpalacz samochodów z Lublina w rękach policji

AS 19:52 24 maja 2019
policja.pl
Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 44 latka, który odpowiadał będzie za podpalenia samochodów. Do pożarów zaparkowanych na lubelskich ulicach aut doszło w maju. Straty na szkodę pokrzywdzonych szacowane są na kwotę blisko 200 tys. zł.

Zatrzymanie 44 latka to efekt pracy policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Mundurowi od pierwszego zgłoszenia dotyczącego  podpalenia aut skrupulatnie zbierali materiał dowody, analizowali wszystkie informacje i zabezpieczone ślady , by jak najszybciej ustalić sprawcę.  Na początku tego tygodnia doszło do przełomu w sprawie. Wczoraj podpalacz został zatrzymany na ulicy Kunickiego w Lublinie. To 44 letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.  W ubiegłym roku wyszedł z zakładu karnego, gdzie odsiadywał karę pozbawienia walności za przestępstwa przeciwko mieniu.  

Jak wynika z ustaleń policjantów w efekcie podłożone przez 44 latka ognia spłonęło 9 samochodów. Do pierwszych podpaleń doszło 3 maja, kolejne auta spłonęły 16 maja.  Do zdarzeń doszło przy ul. Jaczewskiego, Hirszfelda, Gorczańskiej, Zakopiańskiej i  przy ul. Harnasie. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę blisko 200 tys. zł.  

Dzisiaj 44 latek doprowadzony zostanie do prokuratury.  Policjanci wnioskować będą o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu.  Eryk B. za popełnione przestępstwa opowiadał będzie w warunkach tzw. recydywy.

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER (STANKOWSKI) - JACEK OZDOBA (PIS) - SCHETYNA DOPROWADZIŁ JACHIRĘ DO SEJMU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze