Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Podkarpacie: włamał się w nocy i zadał ciosy nożem rodzicom małych dziewczynek. 16-latek z zarzutami

PR 12:01 29 lipca 2019
flickr
Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 16-latek podejrzany o dokonanie napadu rabunkowego w miejscowości Kosina na Podkarpaciu, między Łańcutem a Przeworskiem.

 

O tym zdarzeniu policjanci z Łańcuta zostali poinformowani w niedzielę około godz. 3 nad ranem.

Ze zgłoszenia wynikało, że w jednym z domów w Kosinie dwie osoby zostały zranione nożem. Jak wstępnie ustalono, 36-letni właściciel domu, słysząc odgłosy dobiegające z balkonu, wyszedł z pokoju i zauważył zamaskowanego mężczyznę, który wszedł po drabinie przez balkon. Między mężczyznami doszło do szarpaniny, podczas której 36-latek został kilkukrotnie zraniony nożem. Żona właściciela, chcąc pomóc mężowi, także została zraniona. Oboje z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala. Sprawca uciekł.

W trakcie zdarzenia, w domu obecne były 2 córki zaatakowanej pary, w wieku 3 i 6 lat, którym na szczęście nic się nie stało.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozpoczęli czynności mające na celu zatrzymanie sprawcy. Na miejscu obecny był także prokurator z Łańcuta. Kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali 16-letniego mieszkańca Kosiny. Usłyszał on zarzut dwukrotnego usiłowania zabójstwa. Czynności w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łańcucie.

 

Czytaj także:

Sasin o prowokacji posła Misiły: pewnych granic przekraczać po prostu się nie powinno

 

 

Źródło: policja

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze