Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Podkarpaccy Terytorialsi przekazali kontenery mieszkalne rodzinie poszkodowanej podczas powodzi

A.N. 15:59 11 lipca 2020
Osobom dotkniętym kataklizmem z pomocą ruszyła 3. Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej, która wspiera mieszkańców w usuwaniu skutków powodzimat.prasowe WOT
Żołnierze 33. Batalionu Lekkiej Piechoty WOT z Dębicy przekazali kontenery mieszkalne i sanitarny dla pięcioosobowej rodziny z Trzcinicy, która straciła swój dobytek życia. Ich drewniany dom został zatopiony w czasie powodzi, jednakże nie poddają się i przy wsparciu gminy i ludzi dobrej woli odbudowują poniesione straty. – poinformował rzecznik 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

Gmina  Trzcinicy jest jedną z najbardziej poszkodowanych podczas ostatnich ulew, które przeszły przez Podkarpacie. Powódź wielu mieszkańcom zabrała cały dorobek życia.

Osobom dotkniętym kataklizmem z pomocą ruszyła  3. Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej, która  wspiera mieszkańców w usuwaniu skutków powodzi.

– Kilka dni temu żołnierze pomogli pięcioosobowej rodzinie dostarczając kontenery mieszkalne i sanitarny, które na czas budowy nowego domu pozwolą im normalnie funkcjonować.  Rodzina wraz z babcia nie kryła wzruszenia. Wszyscy obecni dziękowali za niesioną pomoc przez żołnierzy od początku powodzi – poinformował kpt. Witold Sura, rzecznik prasowy podkarpackich Terytorialsów.

- Żołnierze 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej od kilku tygodni wspierają mieszkańców powiatów przemyskiego, przeworskiego, rzeszowskiego oraz jasielskiego – dodaje rzecznik.

 

 

Źródło: media.terytorialsi.wp.mil.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze