Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Podjęli publiczną modlitwę w intencji nienarodzonych dzieci. Czeka ich... postępowanie karne

AS 8:38 30 grudnia 2019
fot. arch./d // Gazeta Polska Codziennie
Postępowanie karne czeka grupę mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego za to, że podjęli publiczną modlitwę w intencji nienarodzonych dzieci. – Po jednej z modlitw policja powiedziała, że wszczyna postępowanie przeciwko nam – mówi „Codziennej” jeden z organizatorów wydarzenia z fundacji Pro – Prawo do Życia. Podobne zebrania grupy prolife policja rozwiązała we Wrocławiu.

Gorzowskie zgromadzenie modlitewne odbywa się legalnie od 21 miesięcy. W centrum miasta w ostatnie czwartki miesiąca członkowie organizacji prolife, w tym fundacji Pro – Prawo do Życia, księża oraz pobliscy mieszkańcy modlą się w intencji pełnej prawnej ochrony nienarodzonych w Polsce. Uczestnicy wystawiają banery ukazujące aborcję, w tym zamordowane w jej wyniku dzieci. Przed modlitwą z głośników puszczają też informacje o zagrożeniach związanych z przerwaniem ciąży, a także o samym przebiegu aborcji.

 – Uświadamiamy w ten sposób społeczeństwo. Tak naprawdę – zgodnie z prawem w Polsce – codziennie zabijanych jest troje dzieci w wyniku tzw. aborcji eugenicznej. Dlatego należy działać, mówić głośno o tym, czym rzeczywiście jest aborcja, że jest zabójstwem bezbronnego dziecka. Należy pokazywać to, co dzieje się podczas aborcji. Stąd ustawiane przez nas banery...
 
CZYTAJ WIĘCEJ W DZISIEJSZEJ "GAZECIE POLSKIEJ CODZIENNIE" 
 
Autor: Maria Kobylińska 

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze