Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pociągiem do Niemiec i Czech. Koleje Dolnośląskie przywracają zawieszone połączenia

mm 12:07 16 stycznia 2021
K. D./Flickr.com
Od poniedziałku Koleje Dolnośląskie przywracają zawieszone pod koniec 2020 r. połączenia międzynarodowe. Pasażerowie ponownie będą mogli korzystać z transgranicznych połączeń z Niemcami i Czechami.

Międzynarodowe połączenia regionalnego przewoźnika zostały zawieszone z powodu epidemicznej. Od poniedziałku pasażerowie ponownie będą mogli korzystać z połączeń realizowanych przez Koleje Dolnośląskie na odcinkach granicznych Zgorzelec-Goerlitz, Międzylesie-Lichkov oraz Szklarska Poręba Górna-Harrachov.

Pociągi Kolei Dolnośląskich będą na tych trasach kursowały zgodnie z rozkładem wprowadzonym 13 grudnia 2020 r. Bez zmian będą kursować pociągi na odcinkach Zasieki-Forst (Lausitz) i Lubawka-Kralovec, których z przyczyn technicznych nie obejmowało zawieszenie.

Rzecznik Kolei Dolnośląskich Bartłomiej Rodak przypomniał o obowiązujących ograniczeniach przy przekraczaniu granicy z Czechami i Saksonią. „Prosimy naszych pasażerów, aby aktualny poziom tych obostrzeń sprawdzali przed każdą podróżą, np. na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych” - powiedział rzecznik.

Źródło: pap.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze