Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Po wtorkowej publikacji "GW". Beata Mazurek apeluje do opozycji: porzućcie kłamstwa, insynuacje i złe emocje!

M.N. 15:12 31 stycznia 2019
TWITTER/ @beatamk
- Porzućcie kłamstwa, insynuacje i złe emocje. Spierajmy się merytorycznie na programy, bo tego od nas oczekują Polacy - zaapelowała w czwartek do opozycji oraz "środowiska, które ją wspiera" rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.

"Internauci szybko porównali, jak mieszka »bogacz« J.Kaczyński i »BIEDACY« z totalnej opozycji oraz środowisko, które ją wspiera. Proszę, porzućcie kłamstwa, insynuacje i złe emocje. Spierajmy się merytorycznie na programy, bo tego od nas oczekują Polacy" - napisała rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze.

Beata Mazurek do wpisu dołączyła przygotowany przez internautów kolaż fotografii, na którym znajdują się domy znanych polityków i postaci publicznych z podpisami: "Pałac Jarosława Kaczyńskiego", "Norka Tomasza Lisa", "Altanka Radka Sikorskiego", "Namiot Jurka Owsiaka", "Chałupka Grzegorza Schetyny", "Lepianka Lecha Wałęsy".

Wnioski do CBA

PO poinformowała w czwartek, że składa wniosek do CBA o pilną kontrolę oświadczeń majątkowych składanych przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Politycy PO chcą wiedzieć, dlaczego w oświadczeniach majątkowych prezes PiS "twierdzi, że nie prowadzi działalności gospodarczej". Według polityków PO ujawnione przez "Gazetę Wyborczą" nagrania dotyczące "wielkiego projektu biznesowego życia Jarosława Kaczyńskiego, jakim jest deweloperka, budowa wieżowca w centrum Warszawy" pokazują prezesa PiS "jako osobę o skłonnościach do manipulacji".

Źródło: Polskie Radio, Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze