Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PO PROSTU SKANDAL! Kaczyński ujeżdżający ukrzyżowaną Polskę. Ohydne relacje z karnawału w Niemczech

M.N. 17:44 4 marca 2019
Twitter/ @GromMichal
Skandaliczne wydarzenia miały miejsce w Niemczech. Jedna z platform w Duesseldorfie podczas "różowego poniedziałku", kulminacyjnego momentu obchodu karnawału przedstawiała Jarosława Kaczyńskiego ujeżdżającego krzyż z ukrzyżowaną i zakneblowaną postać podpisaną jako liberalna Polska.

Figura przedstawiająca prezesa PiS była podpisana "Partia PiS Kaczyńskiego". Trzymała lejce i siedziała na leżącym krzyżu i ukrzyżowanej, ubranej na biało-czerwono kobiecie z flagą Unii Europejskiej na piersi. Ukrzyżowana ma zakneblowane usta a ubraniu napis "liberalna Polska". 

Wokół platformy szły osoby ubrane w więzienne "pasiaki" z napisem "Polska" na plecach.

 

 

Na innych platformach były m.in. postaci: papieża Franciszka śpiącego w hamaku z podpisem "nieustająca analiza przypadków molestowania"; saudyjskiego księcia Salmana z zakrwawioną piłą mechaniczną w ręku, obok którego lata prezydent USA Donald Trump jako jego "anioł stróż"; premier Wielkiej Brytanii Theresy May, której "nos Pinokia" przebija na wylot postać podpisaną jako "brytyjska ekonomia"; Trumpa i prezydenta Rosji Władimira Putina jako pacynki atomowego kościotrupa; szefa włoskiego MSZ Matteo Salviniego, jako kobietę, która karmi piersią dzieci z napisem "nacjonalizm" na głowie.

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze