Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PO jak Cosa Nostra? Te słowa po prostu szokują

Sebastian Moryń 9:08 4 października 2019
Od rana media w Polsce komentują, opublikowane przez TVP Info, taśmy Neumana. A jest co komentować. Najbardziej szokujące jest to, że jeden z liderów Platformy Obywatelskiej pokazuje czarno na białym jak działa struktura partii Grzegorza Schetyny. Działa jak … mafia.

Przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej - Koalicji Obywatelskiej Sławomir Neumann jest głównym bohaterem nagrań, jakie opublikowane zostały dziś przez TVP Info.

W rozmowie z lokalnym politykiem Sławomir Neumann przekonuje, że członkostwo w Platformie Obywatelskiej gwarantuje pewne... profity:

- Pamiętaj, jedna zasada jest dla mnie, święta ku*wa. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek... rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił ku*wa jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy to masz problem

- grozi Neumann.

 

To co powiedział Neuman obrazuje jak działa struktura PO, działa podobnie jak Cosa Nostra. Dlatego czekam na komentarz tak i Grzegorza Schetyny, Kidawy-Błońskiej jak i Donalda Tuska – może skomentować na Twitterze jak woli: czy Panowie i Panie z PO naprawdę podpisują się pod słowami swojego partyjnego kolegi? I czy rzeczywiście mają takie same odczucia jak pan Neuman, jeśli chodzi o Tczew? Przypomnijmy co mówi Neuman:

- – Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem [...] Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same p***by, naprawdę.

Pogarda - to słowo powinno na stałe zawisnąć na wszystkich bilbordach wyborczych Koalicji Obywatelskiej.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze