Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Platforma na kolanach! ,,Przepraszamy Pana Dariusza Mateckiego''

AS 10:55 28 września 2018
Telewizja Republika
– Przepraszamy Pana Dariusza Mateckiego - kandydata do Rady Miasta Szczecin z 2 miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu Nr 5, że na profilu Platforma Obywatelska Pomorze Zachodnie na portalu Facebook rozpowszechnialiśmy nieprawdziwe informacje na temat jakoby był damskim bokserem - kajała się na Facebooku Platforma Obywatelska.

– Przepraszamy Pana Dariusza Mateckiego - kandydata do Rady Miasta Szczecin z 2 miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu Nr 5, że na profilu Platforma Obywatelska Pomorze Zachodnie na portalu Facebook rozpowszechnialiśmy nieprawdziwe informacje na temat jakoby był damskim bokserem. Ponadto wyrażamy ubolewanie, że informacje te naruszyły dobre imię Pana Dariusza Mateckiego oraz naraziły go na niekorzystne konsekwencje w czasie prowadzonej kampanii wyborczej, w szczególności utratę wiarygodności i zaufania niezbędnego do wykonywania mandatu radnego - napisała na swoim profilu na Facebook Platforma Obywatelska Pomorze Zachodnie. 

Oczywiście PO nie byłaby sobą, gdyby zrobiła to w normalny sposób i treść przeprosin opublikowała o pierwszej w nocy. Internauci nie pozwalają jednak przejść wpisowi bez echa i wpis jest masowo komentowany i udostępniani przez internautów. 

PRZYPOMNIJMY! Dariusz Matecki to bloger oraz kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta w Szczecinie. Kilka dni temu na jednym z politycznych profili facebookowych Platformy Obywatelskiej pojawił się wpis oskarżający Mateckiego o to, że jest damskim boksem.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze