Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pitera nie wierzy w zwycięstwo Kidawy-Błońskiej: To kandydatura, która nie rokuje nadziei w zderzeniu z Andrzejem Dudą

AS 18:27 29 października 2019
Telewizja Republika
– . Na razie bym chciała usłyszeć, jakie mają być kryteria w zakresie doboru kandydata na prezydenta, biorąc pod uwagę, kim jest Andrzej Duda i znając jego determinację w robieniu kampanii wyborczej - powiedziała na antenie Radia Plus była polityk PO Julia Pitera.

– Zważywszy na to, że wybory prezydenckie są za pół roku, to jest to sytuacja dość dla mnie smutna. Na razie bym chciała usłyszeć, jakie mają być kryteria w zakresie doboru kandydata na prezydenta, biorąc pod uwagę, kim jest Andrzej Duda i znając jego determinację w robieniu kampanii wyborczej - stwierdziła Julia Pitera. 

– W przypadku kobiety, strasznie jest trudno mówić o tych cechach, które są niezbędne, żeby wygrać wybory. Będąc konserwatywną feministką uważam, że jeżeli się mówi o sprawach poważnych i się mówi, że kobiety z mężczyznami są równe, to się rozmawia w sposób równy o szansach, jakie mają konkretni kandydaci, niezależnie od płci. (…) Uważam, że jest to kandydatura, która nie rokuje nadziei w zderzeniu z Andrzejem Dudą - dodała. 

  

Źródło: RADIO PLUS

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze