Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PiS wciąż zmienia Polskę na lepsze! Mateusz Morawiecki: ten projekt ma na celu przyspieszenie budowy klasy średniej w Polsce

PR 11:17 30 sierpnia 2019
https://twitter.com/PremierRP
- Zmniejszenie PIT z 18 do 17 procent ma na celu przyspieszenie budowy klasy średniej w Polsce - powiedział premier Mateusz Morawiecki w Sejmie. Podkreślił, że obniżki podatków będą impulsem rozwojowym.

Premier Mateusz Morawiecki mówił dziś w sejmie na temat projektu ustawy obniżającego podatki i tego, jak wielkie niesie on ze sobą korzyści.

- Ten projekt ma na celu przyspieszenie budowy klasy średniej w Polsce, budowy grupy ludzi, która będzie zarabiała więcej, na poziomie europejskim. Zarobek dla Polaków musi przekraczać wzrost PKB, powinien być na poziomie przyrostu produktywności i wydajności - powiedzial Mateusz Morawiecki.

Premier powiedział, że koszty uzyskania przychodu zostaną podniesione. Jak poinformował szef rządu, zmiany dotyczyć będą 13 milionów osób.
Koszty uzyskania przychodu wzrosną z 1335 złotych do 3000 złotych, a dla osób dojeżdżających do pracy z 1600 złotych do 3600 złotych.

 

Premier powiedział, że rządy PiS udowadniają, że można obniżać podatki przy jednoczesnym wzroście gospodarczym i zapewnieniu godnej polityki społecznej. Szef rządu przemawiając w Sejmie podkreślił, że PiS chce w Polsce rewolucji godnościowej.

 

Przypomniał, że od 1 sierpnia obowiązuje brak podatku PIT dla osób młodych.

 

Czytaj takżę:

Ziemkiewicz rozwikłał zagadkę ścieków w Wiśle: Jarosław Kaczyński zrobił dziurę w rurze, musi być wina PiS-u

 

Źródło: twitter, IAR

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze