Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PiS nie odkryło jeszcze wszystkich kart. „Przedstawimy szerszą ofertę”

PR 10:05 8 września 2019
twitter.com/pisorgpl
W sobotę w Lublinie podczas konwencji, przedstawione zostały główne założenia programu Prawa i Sprawiedliwości. Jednak przedstawiony tam program to nie wszystko – o czym zapewnił zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel.

 

Podczas sobotniej konwencji wyborczej w Lublinie liderzy PiS, w tym prezes partii Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i była premier Beata Szydło przedstawili zapowiedzi programowe partii przed wyborami parlamentarnymi.

 - Dana jest nam przepiękna polska ziemia. To zobowiązanie, którego nie możemy zmarnować. Musimy ten skarb rozwinąć, by rozkwitł jeszcze pięknej. Wybraliśmy dobrą, szczęśliwą przyszłość dla Polski i Polaków - mówił podczas konwencji premier Morawiecki.

 

 Media przekazują dziś słowa zastępcy rzecznika PiS Radosława Fogla, że propozycje, które padły, przedstawione przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego, premier Beatę Szydło i premiera Mateusza Morawieckiego to główne założenia programu, ale to nie jest wszystko. Fogiel zapewnił, że oferta jest szeroka, i będzie sukcesywnie - ko końca kampanii prezentowana.

 

Czytaj także:

Prezes Kaczyński: Nie da się ukryć, że z dobrą zmianą jest podobnie jak z niepodległością

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze