Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Piotr Nisztor: Prezydent nie panuje nad tym, co się dzieje!

MiC 10:29 11 stycznia 2018
Telewizja Republika
Gościem Aleksandra Wierzejskiego w programie „Polska na dzień dobry” był redaktor Telewizji Republika oraz Gazety Polskiej, Piotr Nisztor. Tematem rozmowy była rekonstrukcja rządu Mateusza Morawieckiego.

- Ewidentnie widać, że Mateusz Morawiecki ma „carte blanche” od prezesa Jarosława Kaczyńskiego, aby politykę swoją prowadzić. - powiedział o rekonstrukcji red. Nisztor.

- To co dla mnie osobiście było najbardziej żenujące to postawa gen. Kraszewskiego podczas tej tzw. rekonstrukcji. Generał stał dumny i blady w pierwszym rzędzie z wypiętą piersią, jakby to on tutaj był zwycięzcą tego całego „zamieszania” - skomentował Nisztor.

W dalszej części rozmowy poruszono kwestię dalszych planów prezydenta Andrzeja Dudy.

- Co planuje Andrzej Duda to pewnie on sam nie wie. To nie on jest głównym strategiem, który zastanawia się nad tym jak te figury na szachownicy przekładać, tzn. współpracownicy przekładają Andrzeja Dudę. Prezydent zachowuję się trochę jak taka pacynka swoich współpracowników – powiedział Nisztor.

Redaktor Telewizji Republika skomentował również odwołanie ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła

- Rząd a tym bardziej poszczególni ministrowie nie są oderwani od rzeczywistości. Oni powinni podejmować decyzje, które poprawiają sytuacje tego sektora, który nadzorują. Minister Radziwiłł mówiąc tak dość enigmatycznie - nie sprawdził się. Od samego początku budził duże wątpliwości. Minister Radziwiłł trochę sam się zwolnił, nie potrafiąc w tym resorcie funkcjonować, ale to nie jest jego wina. - ocenił Nisztor.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze