Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Piontkowski: przygotowywanie dzieci do życia seksualnego w zbyt wczesnym wieku nie jest dobre i nie powinniśmy tego robić

PR 11:17 6 czerwca 2019
Telewizja Republika
- Moim zdaniem przygotowywanie dzieci do życia seksualnego w zbyt wczesnym wieku nie jest dobre i nie powinniśmy tego robić - mówił w Porannej rozmowie RMF FM minister edukacji. Jak dodał: zbyt małe dzieci nie koniecznie muszą być wychowywane seksualnie.

 

- Z mojego punktu widzenia, jeśli ktoś próbuje te malutkie dzieci do tego zmuszać wprowadzając tego typu zajęcia, to może to niestety prowadzić do tego, że będzie to wychowywanie przyszłych obiektów zainteresowań pedofilskich i to wyraźnie potwierdzam. (...) Tego typu wychowanie może doprowadzić do tego, że w małych dzieciach zbyt wcześnie obudzi się pewnego rodzaju zachowania i tolerancję dla zachowań także innych osób, już bardziej dorosłych – mówił nowy minister edukacji.

Piontkowski wypowiedział się także na temat przeprowadzanej reformy edukacji.

- Reforma edukacji była potrzebna - zapewniał nowy minister edukacji. Pytany o podwójne roczniki w szkołach stwierdził: są różne sytuacje, w różnych miastach różnie się to układa. W sposób oczywisty będzie więcej dzieciaków.W części szkół zajęcia mogą się kończyć później- zaznaczył.

Minister zapewnił także, że będzie prowadził rozmowy z nauczycielami oraz ZNP.

 

 Czytaj także:

Szkoły MUSZĄ to respektować! MEN informuje o prawach uczniów podczas upałów

Źródło: RMF FM

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze