Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Pilnujmy Polski” z Antonim Macierewiczem: polska młodzież jest młodzieżą patriotyczną

ASy 21:24 11 listopada 2020
Portal TV Republika/Adam Zawadzki
Jak co tydzień w środę razem z Antomim Macierewiczem pilnujemy Polski. Dziś w programie Tomasz Sakiewicz i były minister obrony narodowej rozmawiali o Marszu Niepodległości.

- Apelowałem o wzięcie udziału w marszu samochodowym. Bazowaliśmy na tego typu przejazdach organizowanych przez Republikanów w USA. Rozwiązuje to szereg problemów, jest to bezpieczne. Przypomnienie o tych, którzy oddali życie za to, byśmy mogli teraz żyć w Niepodległej było naszym obowiązkiem. Polska młodzież jest młodzieżą patriotyczną – mówił na antenie Telewizji Republika były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

- Chcę pogratulować tego marszu panu Bąkiewiczowi, a także panu, panie Tomaszu oraz Klubowi Gazety Polskiej. Natomiast musimy wyciągnąć konsekwencje za wszystkie haniebne czyny, które miały miejsce podczas tego pochodu - dodał były minister obrony narodowej.

- Marsz był patriotyczny ale trzeba wskazać odpowiedzialnych za liczne prowokacje, które miały miejsce podczas marszu - zaznaczał.

Macierewicz podkreślał również, że media pokazały tylko te złe momenty, które były wywołane bojówkarzami i chuliganami. Mówił, że podczas marszu były także pokojowe chwile, których media już nie pokazały.

- Nie dajmy się podzielić tym, którzy chcą podzielić polską prawicę - powiedział na zakończenie programu.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze