Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Piknik Olimpijski odwołany

PZ 17:50 6 sierpnia 2020
Piknikpixabay.com
22. Piknik Olimpijski został odwołany z powodu pandemii Covid – 19. Piknik Olimpijski to wydarzenie o charakterze masowym, a co roku uczestniczy w nim około 30 tysięcy osób.

Wydarzenie na początku było przeniesione z czerwca na wrzesień. Organizatorzy mieli nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna do tego czasu się ustabilizuje.

Piknik Olimpijski to impreza organizowana każdego roku przez Polski Komitet Olimpijska. Jest to największa sportowa impreza o charakterze rekreacyjno-sportowym w Polsce. Wydarzenie do tej pory miało miejsce na Kępie Potockiej w Warszawie.

- Decyzja o odwołaniu Pikniku Olimpijskiego nie była łatwa dla Kierownictwa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zapadła po głębokiej analizie i konsultacjach. Wierzymy, że wszyscy zrozumieją naszą decyzję i sytuację, w której się znaleźliśmy. Jest ona niezależna od nas, dotyczy całego sportu oraz wielu dziedzin życia i gospodarki. Dziękujemy za wyrozumiałość. Wierzymy, że w przyszłym roku uda nam się zorganizować kilka wydarzeń - zarówno dedykowanych Igrzyskom XXXII Olimpiady Tokio 2020, jak i XXIV Zimowym Igrzyskom Olimpijskim Pekin 2022 oraz integrować sportowe środowisko i fanów wokół wspólnych, olimpijskich wartości. - poinformowało Biuro Komunikacji PKOI.

Źródło: olimpijski.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze